Szivárvány nagycsoport bemutatása

- Szántóné Hegedüs Petra - Petra óvó néni

Dajka néni:
- Szkita Jánosné - Ildikó dadus

A Szivárvány csoportba 24 gyerek jár. A nemek aránya: 10 kislány és 14 kisfiú. Mindenki nagycsoportos korú, ők jövőre iskolakötelesek. Szeptembertől 2 új gyermek érkezett közénk másik óvodából, 2 gyermek pedig ismételt nagycsoportosként hozzánk került.
Az új gyerekek beilleszkedése zökkenőmentesen történt, a többiek könnyen elfogadták őket.
Az emeleten található csoportszobánk teljes mértékben kielégíti a gyermeki igényeket, biztosítva vannak a különböző játéktevékenységek feltételei. Csoportszobánk tágas, jól felszerelt, világos, amelyet mindig az aktuális témának megfelelően, évszakhoz igazodva dekorálunk.
A gyerekek összecsiszolódtak, kialakult barátságok vannak. Szívesen játszanak egymással, érdeklődőek, nyitottak.