Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Magyar vagyok!

Levelek települési ünnepségén az 1848-49-es forradalom és szabadságharc hőseire emlékeztek a Váci Mihály Művelődési Ház és Könyvtár nagytermében március 15-én.

Dr. Turóczyné Dr. Székely Anita polgármester ünnepi beszédét követően, Sipos Gergő Leveleki honvédek című helytörténeti előadását hallhatta az ünneplő közönség. A megemlékezésen a Leveleki Kastélykert Óvoda, az Őszi Levél Nyugdíjas Egyesület, az Életmód Egészségünkért Egyesület, a Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola Bokrétás Néptánccsoportja, a Demecseri Rétközi Hagyományőrző Pendelyes Néptánccsoport és a Cifra Banda adott színvonalas műsort. A felemelő ünnepi programot követően letették a Leveleki Piac alapkövét, mely létesítmény megépítése a település egyik kiemelt fejlesztése. Ezt követően hagyományőrző népi játékokkal, kézművesházzal, valamint a Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha kínálatával várták a település lakosságát.

Rólunk

Galéria

Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha

Cím:

4555 Levelek, Ifjúság utca 3 - 5.
© 2020 / Minden jog fenntartva