Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Farsang van, farsang van, járjuk a táncot gyorsabban?

A farsangi időszak különösen várt esemény a gyermekek életében, ezért az Ő nagy örömükre álarcos mulatságot rendeztünk 2022. február 15.- én, a Leveleki Kastélykert Óvodában.
A táncos maszkabálon közösen vehettünk részt az új épületünk rendezvénytermében, ahol a hangoskodás, az alakoskodás és a mulatozás kapott főszerepet. Egész héten valamennyi nevelési területünk, tevékenységünk a farsangi témához kapcsolódott. Előtérbe kerültek a bolondos mesék, nagyobb szerephez jutottak a különböző hangszerek. A gyerekek nagy előszeretettel kísérték éneküket, vagy éppen csak jólesett egy kis zajt csapni velük. Évről-évre egyre ötletesebb farsangi maszkok, álarcok és jelmezek készültek, amelyeket a kreatív szülőknek köszönhetünk. A vidám zeneszó, mulatságos jelmezek mellett nagyon kellemes illatok is terjengtek az óvoda falai között, hisz ez az ünnep elképzelhetetlen a finom farsangi fánk nélkül. Minden csoportban szokássá vált már a fánk elkészítése, melyben nagy segítséget nyújtottak az anyukák és a nagymamák. Köszönjük a családok támogatását!
 
Rólunk

Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha

Cím:

4555 Levelek, Ifjúság utca 3 - 5.
© 2020 / Minden jog fenntartva