Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Ludas Matyi Bábelőadás

A Leveleki Kastélykert Óvodában a heti projektünk nem más volt, mint Márton napja. 
Igyekeztünk a gyerekeknek színesebbnél színesebb tevékenységekkel, programokkal készülni. Az egyik ilyen meglepetés a Leveleki Gárdonyi Géza Általás Iskola 4. a. osztályos tanulóinak bábelőadása volt, melynek címe a Ludas Matyi.
A bábelőadás előtt Gulyás Flóra egy székely népmesét mesélt el a gyerekeknek.
Az iskolások, egykori óvodásaink nagy lelkesedéssel készültek erre a napra, amit ezúton is szeretnénk megköszönni nekik. Szintén köszönet illeti Szőke Károlyné tanító nénit, aki szívvel - lélekkel készítette fel a gyerekeket.
Óvodásaink kitörő örömmel fogadták az előadást, hangosan együtt számoltak Ludas Matyival Döbrögi uram büntetésénél. 

 

Rólunk

ludas matyi bábelőadás képekben

Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha

Cím:

4555 Levelek, Ifjúság utca 3 - 5.
© 2020 / Minden jog fenntartva