Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Vidám Vándorok - A három őzike és a csengettyűk

A Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha nagyobbacska gyermekei 2023. március 30-án 13:00 órától a Vidám Vándorok Társulat kalotaszegi motívumokkal és kosztümökkel díszített interaktív állatmeséjét tekinthették meg a Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola alsó tagozatos gyermekei társaságában, 
A Váci Mihály Művelődési Ház és Könyvtár nagytermében látható előadáson jól ismert népdalok, gyermekdalok csendültek fel, amelyekbe óvodásaink örömmel kapcsolódtak be. A történet kihangsúlyozta a segítőkészség és az összetartozás fontosságát, a mese egyes részeinél a gyerekek találták ki a fejtörők megoldását, amely alapján folytatódhatott a történet. 
Rólunk

Galéria

Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha

Cím:

4555 Levelek, Ifjúság utca 3 - 5.
© 2020 / Minden jog fenntartva