Márton - napi lámpás felvonulása

2023. november 10-én óvodánk immáron harmadszor rendezte meg a Márton - napi lámpás felvonulást községünkben.
Sötétedés után, amerre a szem ellátott pislákoló apró lámpafények közeledtek az óvoda felé. Az óvoda parkolójában Lengyelné Bukta Lívia intézményvezető asszony köszöntő beszéde után, Simon Döme András református tiszteletes, mint szülő ismertette Márton legendáját népes kis csapatunkkal. Tiszteletes úr gitáron kísérte a Márton napi dalokat, melyeket a gyerekekkel és szülőkkel közösen énekeltünk. Felvonulásunk idén is a Hősök terén ért véget, ahol a gyerekek és táncos lábú szülei egy jó hangulatú zenés műsorba kapcsolódhattak be a Pom-Pom Família Zenekar jóvoltából. Idén sem maradhatott el a libazsíros kenyér lilahagymával és a forró tea sem.
Köszönjük, hogy velünk töltöttétek ezt az estét, jövőre ismét találkozunk.

márton - napi lámpás felvonulás