Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Szent István ünnepén adtuk át az új leveleki óvodát

Államalapításunk és az új 5 csoportos óvoda átadásának alkalmából ünnepséget szervezett Levelek Nagyközség Önkormányzata augusztus 20.-án Leveleken. Dr. Turóczyné Dr. Székely Anita, a település polgármesterének Szent István napi köszöntőjét követően, Kovács Sándor országgyűlési képviselő ünnepi beszédében méltatta a település összetartását, kitartását és a sikeresen megvalósított munkát. Levelek Nagyközség Önkormányzatának képviselő testülete kimagasló munkásságuk elismeréséül emlékplakettet adott át Dr. Spisák Ildikónak, Levelek Közös Önkormányzati Hivatal nyugalmazott jegyzőjének, Maczaliné Márton Ildikónak, a Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha nyugalmazott óvodapedagógusának és vezetőjének, Herczku Istvánnénak, a Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha nyugalmazott óvodapedagógusának, valamint az Őszi Levél Nyugdíjas Egyesületnek a kulturális és hagyományőrző tevékenységükért, és az elért kiemelkedő eredményeikért. Az „Itthon vagyok” ünnepi műsort az Életmód Egészségünkért Egyesület, a Lajtorjás Banda és néptáncosok adták elő. Levelek egyházi elöljárói megáldották az új kenyeret és megszentelték az óvodát. A Őszi Levél Nyugdíjas Egyesület Pozsonyi néptánc előadását Lengyelné Bukta Lívia óvodavezető gondolatai, majd a Leveleki Kastélykert Óvoda népi gyermeklánc füzér műsora követte. Az ünnepélyes szalagvágás után megérkezett az ország tortája, és a helyi cukrászda tortakülönlegességének felajánlása, mellyel kedveskedtek a megjelenteknek. A jeles ünnep zárásaként a jelenlévők megtekinthették az új 5 csoportos óvodát és állófogadáson cserélhették ki gondolataikat. Minden szervezőnek, résztvevőnek és vendéglátónak köszönjük az együttműködését. Örülünk, hogy együtt ünnepelhettünk.
 
Rólunk

Galéria

Leveleki Kastélykert Óvoda és Konyha

Cím:

4555 Levelek, Ifjúság utca 3 - 5.
© 2020 / Minden jog fenntartva