Szivárvány csoport

Törőné Szabó Anita /Anita óvó néni/

Dajka:
Szkita Jánosné /Ildikó néni/

A szivárvány csoportba 27 gyerek jár. A nemek aránya: 14 lány és 13 fiú. A 27 főből 11 gyermek nagycsoportos korú, 16 gyermek pedig középső csoportos. Csoportunkba 1 SNS-s gyermek jár.
Szépen, esztétikusan berendezett, a gyermeki igényeket maximálisan kielégítő, tágas csoportszobánk az emeleten található. Úgy alakítottuk ki, hogy a gyermekeknek minden játéktevékenységükhöz biztosított legyen a nyugodt, biztonságos légkör.
Csoportunk tagjai nagyon szeretnek a babaszobában játszani, építő játékozni, legózni, de egyre gyakrabban kerülnek elő a társasjátékok, a különböző szabályjátékok illetve logikai játékok.
A csoportunkba járó gyerekek összecsiszolódtak, elfogadják egymást, szeretnek egymással játszani, szívesen töltik idejüket az óvodában.