Manó csoport

Jánvári Béláné Renáta /Renáta óvó néni/

Dajka:
Busák Ibolya

A 2021-22-es nevelési évben jelenleg 23 gyermek jár a csoportba. A nemek aránya: 15 fiú és 8 lány gyermek. Ebből 10 gyermek 3-4 éves, 13 gyermek 4-5 éves korosztályba tartozik. Csoportunkba nem csak helybéliek járnak, hanem más falvakból is. A Manó csoport az újonnan épült Leveleki Kastélykert óvoda földszintjén található.
Érzelmi nevelésünkben fontos szerepe van a szeretet, a megértés gyakorlásának, az egymáshoz való alkalmazkodás fontosságának, melyek elősegítik feladattudatuk, helytállásuk, kitartásuk és türelmük fejlesztését.
Amint hozzánk belépsz, érezheted a családias, meghitt hangulatot, és láthatod, hogy csoportunkban a legmeghatározóbb játék a szabad játék, amelyhez nagyon sok eszközt biztosítunk.
Színes, sokrétű tevékenységekkel, élményekkel teli programokkal, a hagyományok őrzésével, a környezettudatos magatartás fontosságának megéreztetésével igyekszünk gyermekeink óvodás éveit tartalmassá, maradandó emlékekkel gazdaggá tenni.